• 661-222-012
  • archibud@wp.pl
  • Mińsk Mazowiecki

O nas

Nasza firma istnieje od 2009r. Zrealizowaliśmy dla naszych klientów dziesiątki projektów. Mamy 100% skuteczność w uzyskiwaniu pozwoleń na budowę. Przeprowadzamy inwestora przez cały proces inwestycyjny. Od momentu pozyskiwania niezbędnych dokumentów, etap projektowy, po etap budowy oraz oddanie budynku do użytkowania.

W trakcie współpracy staramy się zapewnić naszym klientom maksymalny komfort i najwyższy standard usługi. Jesteśmy kreatywni, profesjonalni i zdobyliśmy niezbędną wiedzę i kwalifikacje. Z każdym Klientem współpracujemy w sposób dynamiczny i skoncentrowany na jego indywidualnych potrzebach i oczekiwaniach.

Mamy na koncie wielu zadowolonych Klientów. Niektóre z tych rekomendacji można przeczytać na naszej stronie.

Jeśli chcą Państwo współpracować ze specjalistami w branży projektowo-budowlanej to serdecznie zapraszamy do kontaktu

 


Właściciel

mgr inż. Krzysztof Płochocki

Uprawniony Projektant i Kierownik Budowy

Jestem absolwentem SGGW oraz Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie

Posiadam uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń o numerze – MAZ/0500/PWBKb/18 i należę do  Mazowieckiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.

Od 2009r jestem właścicielem firmy Archibud Projektowanie w budownictwie.
Zajmuję się projektowaniem budynków mieszkalnych jednorodzinnych i wielorodzinnych, hal magazynowych i produkcyjnych, budynków handlowo-usługowych, budynków użyteczności publicznej.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i kierowaniu budową. Chętnie służę radą co do rozwiązań architektonicznych jak i samej budowy.

Na każdym etapie procesu projektowego i inwestycyjnego służę fachowym doradztwem.

Moje doświadczenie i praktyka w branży budowlanej pozwala na sprostanie najtrudniejszym wyzwaniom, co sprawia, że proces inwestycyjny jest dla inwestora przyjemnością.
Projektowanie to moja pasja, dokładam wszelkich starań aby moi klienci otrzymali projekt o którym marzą.